آموزش سئو به زبان ساده

هنوز هم  بسیاری از افراد شگفت زده می شوند وقتی  متوجه شوند که میزبانی وب تأثیر زیادی در وب سایت شما دارد. در این مقاله و در این قسمت از آموزش سئو ،  به بررسی جزئیات چگونگی تأثیر میزبانی وب بر تجربه بازدید کننده در وب سایت شما می پردازیم. با ما در ادامه آموزش بهینه سازی سایت همراه باشید.

 

سرعت وب سایت

سرعت سایت(آموزش بهینه سازی سایت)

چگونه سرعت سایت را افزایش دهیم.(آموزش بهینه سازی سایت)

اولین چیزی که هر کس هنگام بازدید از وب سایت شما متوجه می شود این است که چقدر سریع بارگیری می شود. به طور طبیعی ، وب سایت های سریعتر بهتر هستند. تعدادی از مطالعات نشان داده اند که 53٪ از کاربران در صورت نیاز به بارگذاری بیش از 3 ثانیه وب سایت را ترک می کنند. با تکنیک های پیشرفته ذخیره سازی و روش های فشرده سازی ، زمان بالای  3 ثانیه غیر قابل تحمل است. سرعت نه تنها بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد ، بلکه یک عامل رتبه بندی در سئو نیز محسوب می شود . بنابراین ، اگر می خواهید بازدید کننده شما بهترین تجربه ممکن را داشته باشد ، وب سایت خود را بهینه کنید. ما قصد داریم در این قسمت از آموزش سئو، به نکاتی که به بهبود سرعت سایت کمک میکند بپردازیم.

 

ارائه دهنده میزبانی وب شماتأثیر زیادی در سرعت وب سایت شما دارد. اگر به یک وب سایت سریعتر احتیاج دارید ، باید به جای میزبانی مشترک به میزبانی cloud بپردازید. اگرچه این روزها نادر هستند ، اما باید از سرورهایی استفاده کنید که هنوز هم به جای SSD از HDD استفاده می کنند. اگر نمی دانید چگونه وب سایت خود را بهینه سازی کنید ، خودتان یک ارائه دهنده هاست مدیریت شده دریافت کنید و به آنها اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهند. هنگامی که در هاست مشترک هستید ، به احتمال زیاد همین سرور را با صدها وب سایت دیگر به اشتراک می گذارید ، و این باعث می شود وب سایت شما کند شود.

برای ادامه مطلب به تاثیر هاست بروی سئو مراجعه فرمایید.

+ نوشته شده در یکشنبه ششم بهمن 1398 ساعت 18:3 توسط zahra yosefi بدون نظر